The Peak Climb VR (PC)

EN:
Peak Climb VR will bring you an action-packed full-time professional climbing experience and give you exciting moments. While every part of this experience will entertain you, it will also provide you with a tiring calorie burn and game music will provide you with spiritual therapy.

The Peak Climb VR A New Generation Climbing Game. The calories of each part are calculated. Doing your daily movement activities in brand new landscapes will motivate you even more. We prepared the music for this game using 800 years of GevherNesibe experience.


TR:
Peak Climb VR size aksiyon dolu tam zamanlı profesyonel bir tırmanış deneyimi yaşatacak ve size heyecan verici anlar yaşatacak. Bu deneyimin her bölümü sizi eğlendirirken aynı zamanda kalori yakmanızı sağlayacak ve oyun müziği size ruhsal terapi sağlayacaktır.

The Peak Climb VR Yeni Nesil Tırmanma Oyunu. Her parçanın kalorisi hesaplanır. Günlük hareket aktivitelerinizi yepyeni manzaralarda yapmak sizi daha da motive edecektir. 800 yıllık GevherNesibe tecrübesini kullanarak bu oyunun müziğini hazırladık.

Editores

Srio VR Studio

Desarrolladores

Srio VR Studio

Enlaces

Steam

Nota de los usuarios

?

Tu nota

Inicia sesión o regístrate para votar

Fecha de salida

Septiembre 23, 2022

SOs compatibles

Windows

HMDs compatibles

Idiomas

  • Textos en español
  • Voces en inglés
  • Textos en inglés